Witamy w

Hidden Massage

Decoration

prawdziwym raju dla zmysłów

Masaż Lingam

Masaż erotyczny

Masaż “ciało do ciała”

Masaż “na cztery ręce”

Masaż całego ciała

Galeria

zobacz, jak tworzymy atmosferę pełną relaksu

Cennik

Masaż pleców i ramion

200 zł
30 minut

Masaż “na cztery ręce”

600 zł
60 minut

Masaż lingam pleców

300 zł
60 minut

Masaż całego ciała

300 zł
60 minut

Masaż całego ciała + masaż lingam

450 zł
90 minut

Masaż całego ciała + dwukrotny masaż lingam

600 zł
120 minut

Hidden Massage - wyjątkowy relaks dzięki masażowi erotycznemu i tantrycznemu

Przenieś się do krainy rozkoszy i relaksu w najlepszy możliwy sposób. W Hidden Massage wierzymy, że doświadczenie wyjątkowego masażu działa terapeutycznie. Naszą specjalnością jest łączenie korzyści płynących z tradycyjnego masażu oraz sensualnych doświadczeń masażu erotycznego.

Masaż tantryczny wywodzi się z praktykowania tantry, czyli formy medytacji, która ma na celu wyciszenie umysłu i obudzenie twojej zmysłowości. Swoje korzenie ma w Indiach. Jego celem jest zrelaksowanie twojego ciała i obudzenie umysłu w taki sposób, abyś uwolnił swoją erotyczną energię, która drzemie w środku. Pomogą ci w tym nasze wykwalifikowane masażystki, które uczynią te doświadczenie naprawdę niezapomnianym.

Warto pamiętać jednak, że istnieje wyraźna różnica pomiędzy masażem tantrycznym oraz erotycznym. Oba przywodzą na myśl skojarzenia związane z seksualnością, a prawidłowo wykonane zrelaksują twoje ciało aż do orgazmu. Jeśli chodzi o masaż erotyczny, to jego celem jest przyniesienie fizycznej rozkoszy. Masaż tantryczny jest zorientowany na duchowe połączenie między osobą masowaną oraz masażystą w taki sposób, aby dzielić dotyk i przepływ energii. Dobrze wykonany masaż tantryczny może przynieść takie same doznania jak masaż erotyczny. Dzięki niemu będziesz miał okazję eksplorować swoją seksualność, a nawet osiągnąć wielokrotny orgazm!

W naszej pracy skupiamy się na tradycyjnych, starożytnych technikach, aby dać ci odświeżające umysł i ciało doświadczenie. Sprawimy, że wszystkie troski zostawisz na za drzwiami. Zapraszamy cię do naszego ekskluzywnego męskiego spa. Poddaj się naszym technikom i doświadcz nieznanego!